Eaton - UPS - 3P ELLIPSE 900 USB DIN
Brutoprijs
301,19
Eaton - UPS - 3P ELLIPSE 900 USB DIN
Ons artikelnummer
3403973
Artikelnummer fabrikant
3P900UD
Type nummer
3P ELLIPSE 900 USB DIN
EAN-code
3553340621352
Ingangsspanning
161 - 284 V
Overbruggingstijd vollast
10 min
Geschikt voor netwerkmanagement
Nee
Hoogte
263 mm
Breedte
81 mm
Productomschrijving
3P ELLIPSE 900 USB DIN UPS 900VA 3XSCHUKO
Eaton 3P Ellipse UPS USB DIN, 900 VA, 540 W, ingang: C14, uitgangen: (3) schuko, (1) alleen schuko surge, USB-laden, toren
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3403973 |
| Artikelnummer fabrikant | 3P900UD |
| EAN-code | 3553340621352 |
| Artikelklasse (ETIM) | UPS |
| Merk | Eaton |
| Serie | |
| Type nummer | 3P ELLIPSE 900 USB DIN |
| Omschrijving | Eaton 3P Ellipse 900 USB DIN |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Ingangsspanning | 161 - 284 V |
| Overbruggingstijd vollast | 10 min |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Hoogte | 263 mm |
| Breedte | 81 mm |
| Diepte | 235 mm |
| Gewicht | 4.4 kg |
| UPS-technologie | Offline |
| Bouwvorm | Vrijstaand model |
| Primaire frequentie | 46 - 70 Hz |
| Aantal fasen primair | 1 |
| Uitgangsspanning | 161 - 284 V |
| Secundaire frequentie | 50 - 60 Hz |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 540 W |
| Aantal fasen secundair | 1 |
| SNMP | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Uitgangs Power Factor | 0.6 |
| Efficiëntie overall | 97 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 97 % |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Auto shut down functie | Ja |
| Ingangsaansluiting | C14 |
| Modulair | Nee |
| USB-interface | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Opgenomen vermogen | 16.7 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,237 x 0,083 x 0,265 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 301,19 per 1 st |
Downloads
360° view
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Ander visueel element
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/35/3585/35855c5d7059b053bd15ed9cb0038042.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c6/c639/c6391582558cb0213e6d1358cbda2750.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/9a/9a8e/9a8e5080a7c5f2f6840107947264500a.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Ander visueel element
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/35/3585/35855c5d7059b053bd15ed9cb0038042.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/c6/c639/c6391582558cb0213e6d1358cbda2750.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/9a/9a8e/9a8e5080a7c5f2f6840107947264500a.pdf
Artikel bevat 1 st