Siemens - Houder voor cilindrische zekering - 3NW7033-2
Brutoprijs
13,60
Siemens - Houder voor cilindrische zekering - 3NW7033-2
Ons artikelnummer
3408078
Artikelnummer fabrikant
3NW70332
Type nummer
3NW7033-2
EAN-code
4047624646722
Voor zekeringsgrootte
10x38 mm
Aantal polen
3
Meeschakelende nul
Nee
Nom. spanning
690 V
Montagewijze
DIN-rail
Productomschrijving
3NW7033-2 FUSE HOLDER 10X38MM 3-POLIG, 32A 690V
cylindrical fuse holder 10 x 38 mm, 3-pole In: 32 A,Un AC: 690 V Cylindrical fuse holder 3NW7 for the SENTRON cylindrical fuse system for selective system protection. The 3NW cylindrical fuse inserts and holders are designed to protect semiconductor components. They meet international standards such as IEC 60269, which makes them usable worldwide. They are tested and approved in Europe as fused disconnectors, but are not intended for switching under load. SENTRON circuit protection devices - A safe choice.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3408078 |
| Artikelnummer fabrikant | 3NW70332 |
| EAN-code | 4047624646722 |
| Artikelklasse (ETIM) | Houder voor cilindrische zekering |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3NW7033-2 |
| Omschrijving | |
| Land van Oorsprong | SI |
Technisch
| Voor zekeringsgrootte | 10x38 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Nom. spanning | 690 V |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met verklikker | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Inbouwdiepte | 64 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 32 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,16 kg |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,082 x 0,06 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st