ABB - Dimactor bussysteem - 6212/2.1
Productomschrijving
6212/2.1 6220-0-0016FAH SENSOR/DIMAKTOR 2/1-V 180W/VA INB.
FaH Sensor/dimaktor, 2/1-voudig, universeel, voor Busch-free@home®, 10-180 W/VA, inbouw.
Voor het dimmen van 230V-verbruikers. Met geïntegreerde universele dimaktoren voor de besturing van leds, gloeilampen, 230V-halogeengloeilampen, laagvolthalogeenlampen met conventionele of elektronische transformatoren en dimbare halogeenspaarlampen. Voor dimbare Retrofit-led-lampen (LEDi). Dimfunctie is ook zonder programmering vooraf beschikbaar (linker sensorkanaal voorgeconfigureerd).Configuratie kan achteraf via de webinterface worden gewijzigd (groepen, scènes, ...). Rechter sensorkanaal voor de programmering van meer functies (groepen, scènes, ...). Voor aansluiten van bedieningswip 2-voudig 6230-2x-xxx, 6231-2x-xxx, 6232-2x-xxx, 6233-2x-xxx en 6234-2x-xxx.De busaansluiting gebeurt via de meegeleverde busaansluitklem. Bij de installatie in de inbouwdoos moet op een ruimtelijke scheiding tussen de bus- en de 230V-installatieleiding worden gelet! Bij onderschrijden van de minimale afstand bijvoorbeeld inbouwdozen of isolatiekous gebruiken. Configuratie alleen bij busspanning via de webinterface van het System Access Point. Meer informatie over de inbedrijfname en bediening vindt u in het systeemhandboek en de online-gebruiksaanwijzing in de actuele Online-Catalogus.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Dimactor bussysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2459049 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006220A0016 |
| EAN-code | 4011395180037 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dimactor bussysteem |
| Merk | ABB |
| Serie | Busch-free@home |
| Type nummer | 6212/2.1 |
| Omschrijving | FaH sensor/dimaktor 2/1-v 180W/VA inb. |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Bussysteem KNX | Nee |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Andere bussystemen | free@home |
| Model | Dimactor |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Manuele bediening | Ja |
| Aantal uitgangen | 1 |
| Uitgangsvermogen | 10 - 180 W |
| Type belasting | Universeel en LED retrofit |
| Spanning | 230 - 230 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Busmodule afneembaar | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,088 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 187,58 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/3f/3f88/3f886a0d6fbbae47a6ebddd7736875fe.pdf
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Artikel bevat 1 st