ABB - Installatieautomaat - S 202 B16
Productomschrijving
S202-B16 2P 16A B INSTAL.AUTOM INSTALLATIEAUTOMAAT 6KA
De S202-B16 uit de System pro M compact-serie is een 2-polige installatieautomaat voor het beveiligen van eindgroepen tegen overbelasting en kortsluiting. Met B-karakteristiek en 16 A nominale stroom schakelt hij snel en voorspelbaar bij 230/400 V AC. Ideaal voor verdeelinrichtingen in woon-, utiliteits- en industriële omgevingen, met tweepolige uitschakeling voor extra zekerheid.De current-limiting werking beperkt foutenergie en helpt schade en stilstand te verminderen. Twee onafhankelijke uitschakelmechanismen zorgen voor nauwkeurige bescherming: vertraagde thermische beveiliging bij overbelasting en elektromechanische uitschakeling bij kortsluiting. De 6 kA schakelcapaciteit levert betrouwbare prestaties, terwijl conformiteit met IEC/EN 60898-1, IEC/EN 60947-2 en UL1077 de toepasbaarheid vergroot. Een ondermontage hulpcontact bespaart tot 50% ruimte, waardoor signalering en uitbreidingen compact en efficiënt geïntegreerd worden.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1049635 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDS252001R0165 |
| EAN-code | 4016779466905 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 202 B16 |
| Omschrijving | 6 kA Automaat 2 polig B kar 16A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 35 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 5 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 16 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,23 kg |
| Afmeting verpakking | 0,18 x 0,095 x 0,08 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 90,70 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/bd/bd78/bd78a6c554073dc42dfed530040c0799.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st