ABB - Installatieautomaat - S 203 C25
Productomschrijving
S203-C25 3P 25A C-KARK INSTALLATIEAUTOMAAT 6KA STOTZ
S203-C25 uit de System pro M compact-serie is een 3-polige installatieautomaat voor betrouwbare beveiliging van driefase-eindgroepen. De C-karakteristiek maakt hem geschikt voor inductieve belastingen, terwijl de nominale stroom van 25 A en een schakelvermogen tot 6 kA zorgen voor veilige uitschakeling bij storingen in gangbare verdeelsystemen.De stroombegrenzende werking vermindert thermische en mechanische stress in de installatie, wat gevolgschade beperkt en hersteltijden verkort. Twee uitschakelmechanismen – vertraagd thermisch voor overbelasting en elektromagnetisch voor kortsluiting – bieden nauwkeurige en snelle bescherming. Een onderbouwbaar hulpcontact bespaart tot 50% ruimte en maakt signalering mogelijk. Voldoet aan IEC/EN 60898-1, IEC/EN 60947-2 en UL1077, voor inzet in woningbouw, utiliteit en industriële omgevingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1049856 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CDS253001R0254 |
| EAN-code | 4016779468206 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S 203 C25 |
| Omschrijving | 6 kA Automaat 3 polig C kar 25A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Aantal polen (totaal) | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.75 - 35 mm² |
| Explosieveilig | Nee |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 9.6 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,345 kg |
| Afmeting verpakking | 0,058 x 0,092 x 0,08 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 182,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Certificaat
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/bd/bd78/bd78a6c554073dc42dfed530040c0799.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st