ABB - Kamrail - PS1-2-1-65K
Productomschrijving
1SAM301903R1012 KAMRAIL 2X MS1
Kamrail 2x MS132-K + 1 hulpcontact, 65A
PS1-2-1-65K is een 3-fase kamrail voor het snel en foutloos parallel aansluiten van twee MS132-K motorbeveiligingsschakelaars plus één zijdelings hulpcontact. Door de rail eenvoudig in de klemmen te drukken is geen gereedschap nodig, wat montage en inbedrijfstelling versnelt in paneel- en machinebouw.De geïntegreerde feederblock in de kamrail vermindert het aantal losse componenten, vereenvoudigt logistiek en planning en bespaart ruimte in de kast. Met een nominale stroom van 65 A biedt het systeem betrouwbare verdeling voor zwaardere belastingen. De PS1-K kamrails zijn gecertificeerd voor UL Type E en Type F toepassingen, wat de inzetbaarheid in internationale projecten vergroot. Ideaal als accessoire binnen de serie Motorbeveiligingsschakelaar voor MS132-K, met consistente, nette bedrading en een professionele afwerking.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4159239 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SAM301903R1012 |
| EAN-code | 4013614562952 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kamrail |
| Merk | ABB |
| Serie | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Type nummer | PS1-2-1-65K |
| Omschrijving | Kamrail 2x MS132-K + 1 hulpcontact, 65A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal fasen | 3 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 2 |
| Delingsmaat | 14 mm |
| Doorsnede | 8 mm² |
| Lengte | 95.7 mm |
| Nom. continustroom Iu | 65 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Geïsoleerd | Ja |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 100 kA |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 5.46 |
| Kleur | Grijs |
| In te korten op maat | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,138 kg |
| Afmeting verpakking | 0,18 x 0,084 x 0,061 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 102,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/a0/a070/a0703c247a21a3c2baef6f0622801864.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
Tekening met maten
Artikel bevat 1 st