ABB - Onderspanningsspoel - UVR. T4-T6 110...127V AC/110...125V
Productomschrijving
UVR. T4-T6 110...127V AC/110..
Nulspanningsspoel voor Tmax T4–T6 110–127 V AC/110–125 V DC met kabel is ontworpen om een gesloten vermogensautomaat automatisch uit te schakelen bij spanningsval en herinschakelen te blokkeren tot de voedingsspanning stabiel is. Zo blijft de installatie veilig en voorspelbaar, ook bij dippen of wegvallen van de netspanning.De UVR. T4–T6 110...127V AC/110...125V DC biedt snelle, betrouwbare beveiliging, geschikt voor zowel AC als DC, en is volledig compatibel met Tmax T4, T5 en T6. De voorgemonteerde bekabeling versnelt montage en verlaagt foutkansen. Dankzij de directe integratie in de besturingskring wordt ongecontroleerd herstarten voorkomen, wat de veiligheid, beschikbaarheid en het voldoen aan interne voorschriften versterkt. Ideaal voor panelen waar consistente uitschakelkarakteristiek en eenvoudige inbouw essentieel zijn.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2267508 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA054890R1 |
| EAN-code | 8015644560188 |
| Artikelklasse (ETIM) | Onderspanningsspoel |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | UVR. T4-T6 110...127V AC/110...125V |
| Omschrijving | Nulspanningsspoel voor Tmax T4-T6 110-127 V AC/110-125 V DC met kabel |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 127 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 127 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 110 - 125 V |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Vertraagd | Nee |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Ja |
| Geschikt voor lastschakelaar | Nee |
| Geschikt voor motorbeveiligingsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor overbelastingsrelais | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,12 kg |
| Afmeting verpakking | 0,14 x 0,11 x 0,06 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 321,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/40/40e9/40e950eaac951237fc70d06d9ae69137.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st