ABB - Onderspanningsspoel - UVR. T7/T7M/X1 415...440 V AC
Productomschrijving
UVR. T7/T7M/X1 415...440 V AC
Nulspanningsspoel voor Tmax T7/T7M en Emax X1 415…440 V AC is een accessoire dat de vermogensautomaat uitschakelt zodra de voedingsspanning onder de drempel zakt. Daarmee biedt het directe onderspanningsbeveiliging (nulspanningsfunctie) voor gesloten vermogensautomaat Tmax T7/T7M en open vermogensautomaat Emax X1 in de serie Tmax, Emax X1.De voordelen: verhoogde veiligheid door het voorkomen van ongewenste herinschakeling na spanningsuitval, bescherming van installatie en aangesloten lasten, en naleving van veelvoorkomende machineveiligheidseisen. Het is ontworpen voor snelle integratie als accessoire in de Tmax T-reeks en Emax X1, met betrouwbare werking binnen 415…440 V AC. Zo ontstaat een consistente, voorspelbare uitschakelrespons die stilstand beperkt en processen beschermd houdt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2270516 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA062094R1 |
| EAN-code | 8015644646349 |
| Artikelklasse (ETIM) | Onderspanningsspoel |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax, Emax X1 |
| Type nummer | UVR. T7/T7M/X1 415...440 V AC |
| Omschrijving | Nulspanningsspoel voor Tmax T7/T7M Emax X1 415..440 V AC |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 415 - 440 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 415 - 440 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Vertraagd | Nee |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Ja |
| Geschikt voor lastschakelaar | Nee |
| Geschikt voor motorbeveiligingsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor overbelastingsrelais | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,105 x 0,055 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 428,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/40/40e9/40e950eaac951237fc70d06d9ae69137.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st