ABB - Sirene - SSF/GB
Brutoprijs
401,80
ABB - Sirene - SSF/GB
Ons artikelnummer
2459512
Artikelnummer fabrikant
GHQ3050018R0001
Type nummer
SSF/GB
EAN-code
4016779534673
Kleur behuizing
Wit
Materiaal behuizing
Metaal
Geluidssterkte
100 dB
Frequentie geluidssignaal
500 - 1200 Hz
Nom. spanning
12 - 12 V
Productomschrijving
SSF/GB GHQ3050018R0001COMBINATIE SIRENE STROBOSCOOP
Combinatie sirene stroboscoop, opbouw.
Sirene in een beveiligingsbehuizing van aluminium met extra beschermlak en flitslicht. Sabotagebeveiliging door dekseloptilcontact. De alarmgevers zijn op een klemmenstrook bedraad. Afmetingen: h x b x d = 258 x 205 x 88 mm. Kleur RAL 9002. VdS-nr. G 101147. VdS-kl. C.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2459512 |
| Artikelnummer fabrikant | GHQ3050018R0001 |
| EAN-code | 4016779534673 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sirene |
| Merk | ABB |
| Serie | ABB i-bus KNX |
| Type nummer | SSF/GB |
| Omschrijving | Combinatie sirene stroboscoop |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Geluidssterkte | 100 dB |
| Frequentie geluidssignaal | 500 - 1200 Hz |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Type stroom | DC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Stroomverbruik | 0.33 A |
| Radiogestuurd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,633 kg |
| Afmeting verpakking | 0,4 x 0,08 x 0,2 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 401,80 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Tekening met maten
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Certificaat
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Tekening met maten
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Certificaat
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st