ABB - Stroombegrenzer - S802S-SCL100-SR
Productomschrijving
2CCS802901R0639 KORTSLUITBEGRE
De S802S-SCL100-SR uit de System pro M compact-serie is een zelfherstellende kortsluitbegrenzer voor 2-polige toepassingen tot 100 A. Hij wordt toegepast in DIN-rail verdelers om foutstromen te begrenzen, de energie-inbreng bij kortsluiting drastisch te verlagen en zo downstream componenten te beschermen. Ideaal in omgevingen met hoge prospected fault currents tot 100 kA en waar bedrijfscontinuïteit cruciaal is.Dankzij zelfreset na een gebeurtenis is er geen handmatige ingreep of vervanging nodig, wat stilstand minimaliseert. Getest volgens IEC 60947-2 voor betrouwbare prestaties en selectiviteit met S800-schakelingen. Het compacte ontwerp integreert naadloos als accessoire, verhoogt de effectieve uitschakelcapaciteit van de keten en vermindert thermische en mechanische belasting op rails en apparatuur. Zo blijft de installatie veiliger, robuuster en beter beheersbaar.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4070626 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CCS802901R0639 |
| EAN-code | 7612271412050 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroombegrenzer |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | S802S-SCL100-SR |
| Omschrijving | Kortsluitbegrenzer S800 100kA, 2P, 100A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Kortsluitstroombegrenzer | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,06 x 0,105 x 0,099 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.047,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/37/3733/3733f0c514f7830a59944d18f8cf89ca.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st