ABB - Temperatuurmeetrelais (motorbeveiliging) - CM-MSE 1NO, AUTO RESET, 24VAC
Productomschrijving
CM-MSE 1NO, AUTO RELAIS
De CM-MSE is een thermistor motorbeveiligingsrelais uit de Monitorings relais / CM-MS serie, ontworpen voor het bewaken van motorwikkeltemperaturen. Het apparaat monitort één sensorkring met PTC-temperatuursensoren of bimetalen en schakelt bij oververhitting om schade, stilstand en kosten te voorkomen. Dankzij de 24 V AC voedingsspanning en een 1 n/o-uitgang (250 V / 4 A) integreert het eenvoudig in besturingskasten en aandrijflijnen.Belangrijke pluspunten zijn de automatische reset voor snelle herinschakeling na afkoelen en het geslotenstroomprincipe voor failsafe-veiligheid. Dit verhoogt de beschikbaarheid van installaties en vermindert handmatige tussenkomst. Een verzegelbare, transparante afdekking als accessoire beschermt instellingen tegen ongewenste wijzigingen. Compacte opbouw en consistente aansluitlogica binnen de CM-MS familie maken retrofit en uitbreiding eenvoudig en betrouwbaar.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1032845 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SVR550805R9300 |
| EAN-code | 4013614348761 |
| Artikelklasse (ETIM) | Temperatuurmeetrelais (motorbeveiliging) |
| Merk | ABB |
| Serie | Monitorings relais / CM-MS |
| Type nummer | CM-MSE 1NO, AUTO RESET, 24VAC |
| Omschrijving | therm. motor prot., 1NO, Auto reset, 24vac |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Breedte | 22.5 mm |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Externe reset mogelijk | Ja |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Nom. stuurspanning | 24 - 24 V |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 78 mm |
| Diepte | 103 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 37 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,105 kg |
| Afmeting verpakking | 0,082 x 0,023 x 0,082 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 91,30 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
Presentatie document/presentatiebestand
Certificaat
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/b0/b0d0/b0d04f8ca473d25a4272be064d28f13b.pdf
Tekening met maten
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st