ABB - Veilighedenlastscheider - OS400D12LRP
Productomschrijving
1SCA022853R2280 ZEKERINGLASTSC HAKELAAR, 3 POLIG, 12 (TUSSEN DE POLEN),DIN,0,1,2,
Zekeringlastschakelaar, 3 polig, 12 (tussen de polen),DIN,0,1,2, incl.
De OS400D12LRP uit de serie OS is een 3‑polige zekeringlastscheider voor het veilig schakelen en isoleren van driefasige vermogenskringen in energieverdeling en machinebouw. Dankzij frontbediening met duidelijke posities 0, 1 en 2 biedt hij betrouwbare uitschakeling en snelle visuele statuscontrole in schakelkasten.Deze uitvoering is DIN‑conform en heeft 12 tussen de polen, wat een compacte inbouw in beperkte ruimte mogelijk maakt. Hendel en as zijn inbegrepen voor een snelle, foutarme montage en een solide, ergonomische bediening. De robuuste constructie zorgt voor hoge bedrijfszekerheid, terwijl de combinatie van scheiden en zekeringen de installatie beschermt tegen overstroom en kortsluiting. Een efficiënte, veilige keuze binnen de OS‑lijn voor wie performance en montagegemak wil combineren.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4168781 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SCA022853R2280 |
| EAN-code | 6417019302560 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veilighedenlastscheider |
| Merk | ABB |
| Serie | - |
| Type nummer | OS400D12LRP |
| Omschrijving | Zekeringlastschakelaar, 3 polig, 12 (tussen de polen),DIN,0,1,2, incl. |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 400 A |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Geschikt voor zekeringen | NH0 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 80 kA |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Geschikt voor bodemmontage | Nee |
| Geschikt voor frontbevestiging | Nee |
| Geschikt voor stroomrailopbouw | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 400 kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 14 kA |
| Positie bedieningselement | Voorzijde |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Kabelinvoer | Overig |
| Uitgerust met connectoren | Ja |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Frontmontage | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 31 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,375 x 0,265 x 0,33 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.813,00 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
20230202143359647_-721541324.pdf
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/6b/6b90/6b9008f27de915aa69a4b115a9b468c3.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d2/d279/d279a2bfbb6d5d06a469de7155ac3489.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/c7/c76a/c76a811160b8b22a3c22dcaa2572f05d.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st