ABB - Videoverdeler voor bewakingssysteem - 83320/2
Brutoprijs
114,80
ABB - Videoverdeler voor bewakingssysteem - 83320/2
Ons artikelnummer
2459381
Artikelnummer fabrikant
2CKA008300A0041
Type nummer
83320/2
EAN-code
4011395152539
Montagewijze
Overig
Hoogte
90 mm
Breedte
36 mm
Diepte
65 mm
Productomschrijving
83320/2 8300-0-0041WELCOME VIDEO-VERDELER-BINNEN DIN-RAIL
Busch-Welcome® video-verdeler-binnen, voor de verdeling van het videosignaal bij leidingsvertakkingen (bijvoorbeeld in een stijgleiding).
Voor de verdeling van het videosignaal bij leidingsvertakkingen (bijvoorbeeld in een stijgleiding). Meer informatie over de inbedrijfname en bediening vindt u in het systeemhandboek en de online-gebruiksaanwijzing in de actuele Online-Catalogus.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2459381 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA008300A0041 |
| EAN-code | 4011395152539 |
| Artikelklasse (ETIM) | Videoverdeler voor bewakingssysteem |
| Merk | ABB |
| Serie | Busch-Welcome |
| Type nummer | 83320/2 |
| Omschrijving | Welcome video-verdeler-binnen DIN-rail |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | Overig |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 36 mm |
| Diepte | 65 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,07 kg |
| Afmeting verpakking | 0,096 x 0,042 x 0,074 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 114,80 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Artikel bevat 1 st