ABL - Koppelcontactstop geaard - 100000048
Productomschrijving
100000048 ORIGINAL KOPPELING, SCHUKO, RUBBER (TPE), ZWART, IP20, TYPE 1566
De koppeling van de Original productfamilie conform de SCHUKO-norm is gemaakt van het rubberachtige materiaal TPE en is Made in Germany.Productvoordelen:- Prettige en goede grip met elegant design- Beschermingsgraad IP20- Hoge veerkracht – hamerteken- Grote aansluitruimte voor leidingen tot 2,5 mm2- Diameter leiding van 6 - 12 mmEenvoudig en gemakkelijk aansluiten door- onverliesbare schroef voor het bevestigen van de kap- open aansluitschroeven en- vanuit één richting en met één schroevendraaier aan te sluiten schroevenUse case:- Voor gebruik onder moeilijke omstandigheden- Voor zware mechanische belastingen in droge, vochtige en natte ruimtes en buiten
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4273653 |
| Artikelnummer fabrikant | 100000048 |
| EAN-code | 4011721188775 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koppelcontactstop geaard |
| Merk | ABL |
| Serie | |
| Type nummer | 100000048 |
| Omschrijving | Original koppeling, SCHUKO, rubber (TPE), zwart, IP20, Type 1566 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Insteekrichting | Recht |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Geschikt voor aardingspen | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Aantal polen | 2 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. stroom | 16 A |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 77 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,893 kg |
| Afmeting verpakking | 0,248 x 0,161 x 0,14 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,72 per 1 st |
Artikel bevat 1 st