ABL - Perilex contactdoos - Perilex25A contactdoos
Ons artikelnummer
1013241
Artikelnummer fabrikant
2300010
Type nummer
Perilex25A contactdoos
EAN-code
4011721027999
Nom. stroom
25 A
Montagewijze
Opbouw
Geschikt voor wandgoot
Nee
Met klapdeksel
Nee
Halogeenvrij
Ja
Productomschrijving
2300-010 OPB 25A PERILEX WANDKONTAKTDOOS
De PERILEX opbouwcontactdoos conform DIN 49445/46 bestaat uit duroplast en is hitte-, koude- en UV-bestendig.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1013241 |
| Artikelnummer fabrikant | 2300010 |
| EAN-code | 4011721027999 |
| Artikelklasse (ETIM) | Perilex contactdoos |
| Merk | ABL |
| Serie | Perilex |
| Type nummer | Perilex25A contactdoos |
| Omschrijving | PERILEX-opbouwcontactdoos, 25 A, wit |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. stroom | 25 A |
| Montagewijze | Opbouw |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvast | Nee |
| Kunststof behuizing | Ja |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Vernikkeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 73,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st