ABL - Toestelcontactdoos geaard - Vcd 1vdg compl. Schuko
Aanbevelingen
Productomschrijving
1471460 SCHUKO INBOUWCONTACTDOOS MET KLAPDEKSEL, GRIJS
De BOWAcompact bestaat uit een inbouwdoos van zeer schokbestendige thermoplast met twee M20 en een afdekking met klapdeksel van spuitgietzink. Met vier stelschroeven kunnen oneffenheden in de bodem eenvoudig worden gecompenseerd. De inbouwdoos kan aan twee zijden worden gekoppeld. De contactdoos met verhoogde aanraakbeveiliging is geschikt als vloercontactdoos in droog te reinigen ruimtes; bij inbouw in de wand is deze druipwaterdicht conform IP41. Verschillende BOWA kunnen met verbindingsclips perfect aan elkaar worden gekoppeld.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1107200 |
| Artikelnummer fabrikant | 1471460 |
| EAN-code | 4011721023366 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toestelcontactdoos geaard |
| Merk | ABL |
| Serie | Connectivity |
| Type nummer | Vcd 1vdg compl. Schuko |
| Omschrijving | SCHUKO inbouwcontactdoos met klapdeksel, grijs |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal | Metaal |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Halogeenvrij | Ja |
| Flensmaat | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Insteekrichting | Recht |
| Aansluittechniek | Schroefklem |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Model | Randaarde (type F) |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met klapdeksel | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,351 kg |
| Afmeting verpakking | 0,125 x 0,115 x 0,07 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 79,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st