Adolf Schuch - Halstraler - 3301 L210B
Ons artikelnummer
4254422
Artikelnummer fabrikant
330100002
Type nummer
3301 L210B
EAN-code
4041254313795
Lamptype
LED uitwisselbaar
Breedte
420 mm
Voorschakelapparaat
LED regeling stroomgestuurd
Voorschakelapparaat inbegrepen
Ja
Geschikt voor noodverlichting
Nee
Productomschrijving
330100002 DUEVO LED HAL STRALE
DUEVO LED hal straler 3301 L210B
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4254422 |
| Artikelnummer fabrikant | 330100002 |
| EAN-code | 4041254313795 |
| Artikelklasse (ETIM) | Halstraler |
| Merk | Adolf Schuch |
| Serie | |
| Type nummer | 3301 L210B |
| Omschrijving | DUEVO LED hal straler 3301 L210B |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Breedte | 420 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Montagewijze | Pendel |
| Met bescherming | Ja |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Lengte | 549 mm |
| Hoogte/diepte | 100 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Balvaste uitvoering | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Type dimming | Niet dimbaar |
| Noodunit geïntegreerd | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Reflector | Geen |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-10 | Geen |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 20200 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor nevenlamp | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Nom. levensduur L90/B10 bij 25 °C | 0 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -25 - 50 °C |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Max. systeemvermogen | 135 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 150 lm/W |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 10 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 9,68 kg |
| Afmeting verpakking | 0,575 x 0,455 x 0,095 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 676,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st