Adolf Schuch - Halstraler - 342000015
Ons artikelnummer
3383441
Artikelnummer fabrikant
342000015
Type nummer
342000015
EAN-code
4041254370309
Lamptype
LED uitwisselbaar
Breedte
362 mm
Voorschakelapparaat
LED regeling stroomgestuurd
Voorschakelapparaat inbegrepen
Ja
Geschikt voor noodverlichting
Nee
Productomschrijving
SCHUCH 342000015 HIGHB. 112W DIEPBREEDSTRALEND 4000K IP65
TRIANO DISC 3420 L200TB D 840
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3383441 |
| Artikelnummer fabrikant | 342000015 |
| EAN-code | 4041254370309 |
| Artikelklasse (ETIM) | Halstraler |
| Merk | Adolf Schuch |
| Serie | |
| Type nummer | 342000015 |
| Omschrijving | TRIANO DISC 3420 L200TB D 840 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Breedte | 362 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Montagewijze | Pendel |
| Met bescherming | Ja |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Hoogte/diepte | 146 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK09 |
| Balvaste uitvoering | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Reflector | Geen |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 20000 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Geschikt voor nevenlamp | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Nom. levensduur L90/B10 bij 25 °C | 0 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -25 - 45 °C |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Max. systeemvermogen | 123 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 163 lm/W |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 15 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 42 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,3 kg |
| Afmeting verpakking | 0,395 x 0,395 x 0,115 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 336,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,16 |
Artikel bevat 1 st