Allen-Bradley - C04
Ons artikelnummer
2990319
Artikelnummer fabrikant
440K-E33041
Type nummer
C04
EAN-code
10781180000925
Productomschrijving
440K-E33041:GUARDMASTER
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2990319 |
| Artikelnummer fabrikant | 440K-E33041 |
| EAN-code | 10781180000925 |
| Artikelklasse (ETIM) | - |
| Merk | Allen-Bradley |
| Serie | 440K |
| Type nummer | C04 |
| Omschrijving | GUARDMASTER ELF TONGUE INTERLOCK 440K-E33041 |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 99,79 g |
| Afmeting verpakking | 11,913 x 4,293 x 4,089 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 53,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st