APC - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - ACCS1000
Aanbevelingen
Productomschrijving
ACCS1000 APC NETSHELTER - APC RACK-LUCHTBEHEERSYSTEEM, ACHTERMONTAGE, INROW, 30
De APC Netshelter Rack Containment Achtermontage voor InRow 300mm is ontworpen om de koelefficiëntie en het luchtstroombeheer in datacenteromgevingen te verbeteren. Het is niet rekmonteerbaar en heeft geen specifieke montagevoorkeur, die flexibele installatieopties mogelijk maakt. Het omvat alle nodige montagehardware en een installatiegids, zodat een eenvoudige installatie mogelijk is. Het is compatibel met Netshelter SX-kasten en InRow-koeleenheden, waardoor het een veelzijdige toevoeging is aan diverse datacenterconfiguraties. Het product wordt geleverd met een reparatie van twee jaar of een vervangingsgarantie, die gemoedsrust en betrouwbaarheid op lange termijn biedt.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4405419 |
| Artikelnummer fabrikant | ACCS1000 |
| EAN-code | 731304243045 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | APC |
| Serie | APC NetShelter Rack Containment |
| Type nummer | ACCS1000 |
| Omschrijving | APC NetShelter - APC rack-luchtbeheersysteem, achtermontage, InRow, 30 |
| Land van Oorsprong | CA |
Technisch
| Model | Overig |
| Hoogte | 1991 mm |
| Diepte | 196 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 300 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 1991 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 196 mm |
| Max. belastbaarheid | 0 kg |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 120 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 50,8 x 203,2 x 15,2 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.709,00 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Handleiding
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1512008_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_MLAN-74HSNF_CH
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_ASTE-6Z2RU2_EN
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SPD_MLAN-74HSNF_NL
Artikel bevat 1 st