APC - Power distribution unit (PDU) - EPDU2016M
Aanbevelingen
Productomschrijving
EPDU2016M EASY PDU METERED 1U
Schneider Easy Metered Rack PDU EPDU2016M is gemakkelijk te installeren en gebruiksvriendelijke PDU, waardoor rackstroomverdeling gemakkelijk en intelligent wordt. Dit biedt realtime monitoring op afstand, stroombeheer van de aangesloten belastingen en veel meer functies dan de gemiddelde stroomstrip. EPDU2016M heeft IEC 60320 C20 200-240V ingangstype en acht IEC C13 type uitgangsstopcontacten. Dit is een horizontale, in racks monteerbare PDU in een zeer licht gewicht en een slim, multifunctioneel, nieuw ontworpen display. Volledig uitgeruste gebruiksvriendelijke webinterface voor netwerkbeheer biedt een op standaarden gebaseerd beheer via het web, SNMP en Command Line Interface. Biedt gebruikers toegang tot eenheden van locaties op afstand, zodat ze deze kunnen configureren en beheren om waardevolle tijd te besparen. Geeft overbelasting en waarschuwingsomstandigheden aan op basis van door de gebruiker gedefinieerde alarmdrempels. Waarschuwt gebruikers voor potentieel overbelaste circu
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4424466 |
| Artikelnummer fabrikant | EPDU2016M |
| EAN-code | 731304761198 |
| Artikelklasse (ETIM) | Power distribution unit (PDU) |
| Merk | APC |
| Serie | APC Easy Metered Rack PDU |
| Type nummer | EPDU2016M |
| Omschrijving | Easy PDU Metered 1U 16A 230V (8)C13 |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Montagemaat (gestandaardiseerd) | Overig |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Elektrische aansluiting | Contactdoos |
| Uitvoering elektrische aansluiting | C20 |
| Breedte | 482 mm |
| Kabellengte | 2.5 m |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Aantal C13 contactdozen | 8 |
| Aantal C19 contactdozen | 0 |
| Aantal C20 contactdozen | 0 |
| Aantal contactdozen overig | 0 |
| Aantal hoogte-eenheden | 1 |
| Lengte | 100 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Voedingsspanning | 200 V |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Schakelbaar | Nee |
| SNMP | Ja |
| Met display | Ja |
| Uitlezing | Overig |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Ampèremeter | Ja |
| Temperatuurmeting | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Montagemaat | 0 mm |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Aantal fasen | 1 |
| Met meter | Ja |
| Stuurfunctie | Nee |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 57 x 21 x 6,8 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 876,74 per 1 st |
Artikel bevat 1 st