APC - Power distribution unit (PDU) - EPDU2116M
Aanbevelingen
Productomschrijving
EPDU2116M EASY PDU METERED ZER OU 16A 230V (18)C13 (3)C19 IEC309
Schneider Easy Metered Rack PDU EPDU2116M is gemakkelijk te installeren en gebruiksvriendelijke PDU, waardoor rackstroomverdeling gemakkelijk en intelligent wordt. Dit biedt realtime monitoring op afstand, stroombeheer van de aangesloten belastingen en veel meer functies dan de gemiddelde stroomstrip. EPDU2116M heeft IEC 60309 16A 2P+E type inlaat, achttien IEC C13 en drie IEC C19 type uitgangen. Dit is een verticale, in racks monteerbare PDU in een zeer licht gewicht en een slim, multifunctioneel, nieuw ontworpen display. Gemakkelijk verticaal gemonteerd in racks of kasten en bezet nul U van waardevolle rackruimte, waardoor meer apparatuur in het rack mogelijk is. Volledig uitgeruste gebruiksvriendelijke webinterface voor netwerkbeheer biedt een op standaarden gebaseerd beheer via het web, SNMP en Command Line Interface. Biedt gebruikers toegang tot eenheden van locaties op afstand, zodat ze deze kunnen configureren en beheren om waardevolle tijd te besparen. Geeft overbelasting en wa
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4424468 |
| Artikelnummer fabrikant | EPDU2116M |
| EAN-code | 731304761204 |
| Artikelklasse (ETIM) | Power distribution unit (PDU) |
| Merk | APC |
| Serie | APC Easy Metered Rack PDU |
| Type nummer | EPDU2116M |
| Omschrijving | Easy PDU Metered ZeroU 16A 230V (18)C13 (3)C19 IEC309 |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Montagemaat (gestandaardiseerd) | Overig |
| Montagerichting | Verticaal |
| Elektrische aansluiting | Aansluitsnoer met stekker |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Breedte | 56 mm |
| Kabellengte | 3 m |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Aantal C13 contactdozen | 18 |
| Aantal C19 contactdozen | 0 |
| Aantal C20 contactdozen | 0 |
| Aantal contactdozen overig | 0 |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Lengte | 56 mm |
| Hoogte | 1400 mm |
| Diepte | 56 mm |
| Voedingsspanning | 200 V |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Schakelbaar | Nee |
| SNMP | Ja |
| Met display | Ja |
| Uitlezing | Overig |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met zekering | Nee |
| Ampèremeter | Ja |
| Temperatuurmeting | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Montagemaat | 0 mm |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Aantal fasen | 1 |
| Met meter | Ja |
| Stuurfunctie | Nee |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 156 x 26 x 6,8 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.106,98 per 1 st |
Artikel bevat 1 st