APC - Toebehoren/onderdelen voor UPS - SBP3000RMI
Productomschrijving
SBP3000RMI APC SERVICE BYPASS PDU, 230V 16AMP W/ (6) IEC C13 EN (1) C19
Het APC SBP3000RMI-service bypasspaneel is een betrouwbare oplossing die is ontworpen om ononderbroken stroom aan uw kritieke apparatuur te garanderen tijdens onderhoud of upgrades van de noodstroomvoeding. Dit paneel is ontwikkeld voor compatibiliteit met APC Smart-UPS en Smart-UPS On-Line en vereist IEC C20-ingangen en biedt (6) IEC C13, (1) IEC C19-uitgangen. Het paneel is 2U hoog met een ingangs- en uitgangsspanning van 230V. Dit paneel wordt geleverd met een garantie van 2 jaar.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3385384 |
| Artikelnummer fabrikant | SBP3000RMI |
| EAN-code | 731304266747 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor UPS |
| Merk | APC |
| Serie | Maintenance Bypass Panels |
| Type nummer | SBP3000RMI |
| Omschrijving | APC SERVICE BYPASS PDU, 230V 16AMP W/ (6) IEC C13 EN (1) C19 |
| Land van Oorsprong | IN |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Hoogte | 89 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Toebehoren | Nee |
| Breedte | 432 mm |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,463 x 0,295 x 0,151 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 751,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st