APC - Toebehoren/onderdelen voor UPS - SBP5000RMI2U
Productomschrijving
SBP5000RMI2U APC SERVICE BYPAS S PANEL- 230V 32A BBM IEC320 C20/HW INPUT IEC-320
Het APC SBP5000RMI2U Service Bypass Panel is een betrouwbare oplossing die speciaal werd ontworpen om een ononderbroken stroomvoorziening voor uw kritieke apparatuur te garanderen tijdens het onderhoud of de upgrades van de noodstroomvoeding. Dit paneel is ontwikkeld voor compatibiliteit met APC Smart-UPS en Smart-UPS On-Line en vereist IEC C20-ingangen en biedt (8) IEC C13, (2) IEC C19-uitgangen. Het paneel is 2U hoog met een ingangs- en uitgangsspanning van 230V. Dit paneel wordt geleverd met een garantie van 2 jaar.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4407111 |
| Artikelnummer fabrikant | SBP5000RMI2U |
| EAN-code | 731304212591 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor UPS |
| Merk | APC |
| Serie | Maintenance Bypass Panels |
| Type nummer | SBP5000RMI2U |
| Omschrijving | APC Service Bypass Panel- 230V; 32A; BBM; IEC320 C20/HW input; IEC-320 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Hoogte | 89 mm |
| Diepte | 660 mm |
| Toebehoren | Nee |
| Breedte | 432 mm |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 99,1 x 61 x 20,3 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.844,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st