APC - Verlengsnoer - AP9877
Productomschrijving
AP9877 NETSNOER, C19 OP C20, 2
AP9877 is een Netshelter met een voedingskabel die een betrouwbare stroomvoorziening en veilige aansluitingen voor uw Rack PDU's en servers garandeert. Het is ontworpen om een maximale lijnstroom van 20A te verwerken, waardoor het geschikt is voor krachtige toepassingen. Het beschikt over een IEC 60320 C19 uitgang en een IEC 60320 C20 connector, waardoor het naadloos kan verbinden met een breed scala van stroomverdelingseenheden (PDU's) en apparatuur. De kabel heeft een lengte van 2,0 meter en biedt flexibiliteit bij de installatie en het gebruik, met name in grotere installaties.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4405676 |
| Artikelnummer fabrikant | AP9877 |
| EAN-code | 731304198765 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitleiding |
| Merk | APC |
| Serie | APC NetShelter Power Cords |
| Type nummer | AP9877 |
| Omschrijving | Netsnoer, C19 op C20, 2,0m |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aansluiting 1 | Overig |
| Aansluiting 2 | Overig |
| Aantal aders | 1 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Lengte | 2 m |
| Mantelmateriaal | Geen |
| Temperatuurbestendigheid | 90 - 90 °C |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Buitendiameter circa | 0 mm |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Ja |
| Mantelkleur | Zwart |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Nom. stroom | 20 A |
| Nom. spanning | 240 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Met aardgeleider | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 10,2 x 10,2 x 30,5 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 104,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st