APC - Verlengsnoer - AP9887
Productomschrijving
AP9887 NETSNOER, C19 OP C20, 4
AP9887 is een Netshelter met een voedingskabel die een betrouwbare stroomvoorziening en veilige aansluitingen voor uw Rack PDU's en servers garandeert. Het is ontworpen om een maximale lijnstroom van 16A te verwerken, waardoor het geschikt is voor een groot aantal IT-apparatuur. De uitgangs- en ingangsaansluitingen zijn IEC C19 tot C20. De lengte van het snoer is 4,5m. De nominale uitgangsspanning is 230V. Bovendien is het VDE-gecertificeerd, zodat het voldoet aan hoge veiligheids- en prestatienormen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4405681 |
| Artikelnummer fabrikant | AP9887 |
| EAN-code | 731304204138 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aansluitleiding |
| Merk | APC |
| Serie | APC NetShelter Power Cords |
| Type nummer | AP9887 |
| Omschrijving | Netsnoer, C19 op C20, 4,5m |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Aansluiting 1 | Overig |
| Aansluiting 2 | Overig |
| Aantal aders | 1 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Lengte | 4.5 m |
| Mantelmateriaal | Geen |
| Temperatuurbestendigheid | 90 - 90 °C |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Buitendiameter circa | 0 mm |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Ja |
| Mantelkleur | Zwart |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Nom. stroom | 16 A |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Met aardgeleider | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 89 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 47 x 11,4 x 57,2 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 413,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st