Bailey - Laagvolt halogeenlamp zonder reflector - Laagvolt halogeenlamp zonder reflec
Ons artikelnummer
1095665
Artikelnummer fabrikant
H117042150
Type nummer
Laagvolt halogeenlamp zonder reflec
EAN-code
8714681067901
Lampvermogen
150 W
Lampspanning
42 - 42 V
Nom. stroom
3571 mA
Lichtstroom
1350 lm
Voet
R7s
Productomschrijving
H 117.042.150W R7S 8X117 42V HALOGEENLAMP 8x117MM
Halogeen lamp met een zeer breed toepassingsgebied.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1095665 |
| Artikelnummer fabrikant | H117042150 |
| EAN-code | 8714681067901 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laagvolt halogeenlamp zonder reflector |
| Merk | Bailey |
| Serie | Halogen linear |
| Type nummer | Laagvolt halogeenlamp zonder reflec |
| Omschrijving | R7s 8X117 42V 150W |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 150 W |
| Lampspanning | 42 - 42 V |
| Nom. stroom | 3571 mA |
| Lichtstroom | 1350 lm |
| Voet | R7s |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Diameter | 8 mm |
| Totale lengte | 117 mm |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| UV-bescherming | Nee |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Model | Helder |
| Xenon | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 150 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 20 g |
| Afmeting verpakking | 135 x 25 x 25 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st