Bailey - Laagvolt halogeenlamp zonder reflector - Laagvolt halogeenlamp zonder reflec
Ons artikelnummer
1143053
Artikelnummer fabrikant
HG4006015
Type nummer
Laagvolt halogeenlamp zonder reflec
EAN-code
8714681075708
Lampvermogen
15 W
Lampspanning
6 - 6 V
Nom. stroom
2500 mA
Lichtstroom
225 lm
Voet
G4
Productomschrijving
HG4006015 6V 15W G4 BIPIN
Halogeen lamp met een zeer breed toepassingsgebied.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1143053 |
| Artikelnummer fabrikant | HG4006015 |
| EAN-code | 8714681075708 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laagvolt halogeenlamp zonder reflector |
| Merk | Bailey |
| Serie | Halogen capsule |
| Type nummer | Laagvolt halogeenlamp zonder reflec |
| Omschrijving | G4 8X30 JC 6V 15W Clear |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 15 W |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Nom. stroom | 2500 mA |
| Lichtstroom | 225 lm |
| Voet | G4 |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Diameter | 8 mm |
| Totale lengte | 30 mm |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| UV-bescherming | Nee |
| Axiaal filament | Nee |
| Lagedruk techniek | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Model | Helder |
| Xenon | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6 g |
| Afmeting verpakking | 12 x 40 x 12 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st