Bailey - LED-lamp - 143854
Productomschrijving
08714681438541 LED LAMP GU10 4,5W 2700K DAG/NACHT
Led reflector lamp met een dag/nacht sensor. In de lamp zit een sensor die reageert op het licht. Bij schemer (< 14 lux) gaat de lamp aan en zodra het licht weer zijn intrede doet gaat de lamp in de slaapstand. Men kan de lamp derhalve gewoon “aan” laten en hoeft nooit meer te denken “had ik de lampen nou aan laten staan”? Hierdoor is deze led lamp nog energiezuiniger en duurzamer dan hij al is. Past door zijn vorm en afmetingen in de meeste armaturen met een GU10 lamphouder. Verbruikt slechts 5W en geeft een warmwit licht. Lichtbundel is 120D. Omgevingstemperatuurbereik: -20°C +40°C.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3375113 |
| Artikelnummer fabrikant | 143854 |
| EAN-code | 8714681438541 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | 143854 |
| Omschrijving | LED PAR16 Night Sensor GU10 4.5W (35W) 250lm 827 120D |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Lichtsterkte | 90 cd |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Reflector |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Voet | GU10 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 50 mm |
| Lengte | 53 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 40 - 40 mA |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Lampvermogen | 4.5 - 4.5 W |
| Lichtstroom | 250 - 250 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 56 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 120 - 120 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.19 |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Min. aantal schakelcycli | 7500 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 42 g |
| Afmeting verpakking | 50 x 50 x 60 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,50 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st