Bailey - LED-lamp - 145083
Productomschrijving
145083 LED SPOT MR16 GLASS GU5 LED SPOT MR16 GLASS GU5.3 12V
De zogenaamde led - spotjes uit de BaiSpot serie kenmerken zich door een veel langere levensduur en een aanzienlijk minder energieverbruik dan hun halogeenvoorgangers. Vanwege het compacte ontwerp zijn ze eenvoudig uitwisselbaar. Spots worden voornamelijk gebruikt om vanuit plafond of wand gericht licht te geven. Deze glass versie heeft letterlijk en figuurlijk een extra mooie uitstraling doordat het deel waar het licht doorschijnt geheel van glas is. Omgevingstemperatuur bereik: -20°C tot +40°C.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3377400 |
| Artikelnummer fabrikant | 145083 |
| EAN-code | 8714681450833 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | 145083 |
| Omschrijving | LED Spot MR16 Glass GU5.3 12V 2.6W (20W) 240lm 830 36D |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtsterkte | 540 cd |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Reflector |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Voet | GU5,3 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 50 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 330 - 330 mA |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Lampvermogen | 2.6 - 2.6 W |
| Lichtstroom | 240 - 240 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 92 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Stralingshoek | 36 - 36 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | MR16 |
| Min. aantal schakelcycli | 12500 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 52 g |
| Afmeting verpakking | 51 x 51 x 56 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,86 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st