Bailey - LED-lamp - 80100038991
Ons artikelnummer
1950859
Artikelnummer fabrikant
80100038991
Type nummer
80100038991
EAN-code
8714681389911
Nom. spanning
220 - 240 V
Spanningstype
AC
Kleurweergave-index
80-89
Lampvorm
Peer
Uitvoering glas/afdekking
Opaal
Productomschrijving
80100038991 ECOBASIC LED A60 E27 240V 10W 2700K OPAL
Doordat deze low-budget lampen erg duurzaam zijn door hun lage verbruik en lange levensduur, zijn ze zowel ECOlogisch als ECOnomisch. Omgevingstemperatuur bereik: -20°C tot +40°C.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1950859 |
| Artikelnummer fabrikant | 80100038991 |
| EAN-code | 8714681389911 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | 80100038991 |
| Omschrijving | LED Ecobasic A60 E27 10W (68W) 935lm 827 Opal |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Peer |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Voet | E27 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 60 mm |
| Lengte | 110 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 10 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 70 - 70 mA |
| Vermogensfactor | 0.7 |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Lichtstroom | 935 - 935 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 94 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 200 - 200 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.16 |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 92 g |
| Afmeting verpakking | 60 x 60 x 120 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,40 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st