Bailey - LED-lamp - 80100040408 LED PAR16 GU10 5W
Brutoprijs
16,90
Bailey - LED-lamp - 80100040408 LED PAR16 GU10 5W
Ons artikelnummer
1951692
Artikelnummer fabrikant
80100040408
Type nummer
80100040408 LED PAR16 GU10 5W
EAN-code
8714681404089
Nom. spanning
220 - 240 V
Spanningstype
AC
Lichtsterkte
460 cd
Kleurweergave-index
90-100
Lampvorm
Reflector
Productomschrijving
80100040408 LED PAR16 GU10 5W 3000K 15D CRI90 DIMM.
De zogenaamde led - spotjes uit de BaiSpot serie kenmerken zich door een veel langere levensduur en een aanzienlijk minder energieverbruik dan hun halogeenvoorgangers. Vanwege het compacte ontwerp zijn ze eenvoudig uitwisselbaar. Spots worden voornamelijk gebruikt om vanuit plafond of wand gericht licht te geven. Kleurweergave van >90 ideaal voor winkels, etalages, kunstgalerijen etc. Deze versie van de BaiSpot is dimbaar. Gebruik daarvoor wel de juiste led-dimmer. Omgevingstemperatuur bereik: -20°C tot +35°C
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1951692 |
| Artikelnummer fabrikant | 80100040408 |
| EAN-code | 8714681404089 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | 80100040408 LED PAR16 GU10 5W |
| Omschrijving | LED Spot PAR16 GU10 DIM 5W (50W) 350lm 930 15D |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Lichtsterkte | 460 cd |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lampvorm | Reflector |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Voet | GU10 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 51 mm |
| Lengte | 52 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 23 - 23 mA |
| Vermogensfactor | 0.6 |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Lichtstroom | 350 - 350 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 70 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleur behuizing | Overig |
| Stralingshoek | 15 - 15 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.19 |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 76 g |
| Afmeting verpakking | 50 x 65 x 50 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,90 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st