Bailey - LED-lamp - Compact
Productomschrijving
143681 LED CORN COMPACT E40 54
De LED Corn Compact is als hoog vermogen led lamp in een compacte behuizing de ideale retrofit vervanger voor o.a. spaarlampen, gloeilampen, kwikdamplampen en metaalhalogeenlampen in zowel binnen- als buitentoepassingen zoals: straatverlichting en parkeerplaatsverlichting, binnen toepassingen waar er een hoog plafond is (magazijn, kerk, klaslokaal, zaal etc.). Duurzaamheid is namelijk niet alleen het vervangen van oude lichtbronnen naar een energiezuinigere variant, maar ook in het opnieuw gebruiken van reeds beschikbare armaturen. Zeer goede prijs-kwaliteit verhouding. Installatie: ontkoppel de ballast voor gebruik. AC 100-260V 50/60Hz. Brandstand: universeel. Alleen geschikt voor temperaturen tot 40°C binnenin de armatuur. Door oververhitting kan de led lichtbron snel defect raken. Derhalve niet geschikt voor gebruik in krappe armaturen of armaturen waar de reflector zich dicht tegen lichtbron bevindt. Aanbevolen om glas of bedekking van de armatuur af te halen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4206852 |
| Artikelnummer fabrikant | 143681 |
| EAN-code | 8714681436813 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | Compact |
| Omschrijving | LED Corn Compact E40 54W 8200lm 4000K 100V-260V |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 100 - 260 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | E40 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 85 mm |
| Lengte | 253 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 35000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP64 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 54 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 600 - 600 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 54 - 54 W |
| Lichtstroom | 8200 - 8200 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 152 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 90 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 870 g |
| Afmeting verpakking | 93 x 93 x 279 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 124,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st