Bailey - LED-lamp - ES63
Ons artikelnummer
4206735
Artikelnummer fabrikant
143102
Type nummer
ES63
EAN-code
8714681431023
Nom. spanning
220 - 240 V
Spanningstype
AC
Lichtsterkte
890 cd
Kleurweergave-index
80-89
Lampvorm
Reflector
Productomschrijving
143102 LED SPOT ES63 GU10 DIM
De zogenaamde led - spotjes uit de BaiSpot serie kenmerken zich door een veel langere levensduur en een aanzienlijk minder energieverbruik dan hun halogeenvoorgangers. Vanwege het compacte ontwerp zijn ze eenvoudig uitwisselbaar. Deze lamp is ideaal voor gebruik in de typische ES63 toepassingen zoals accent en decorative verlichting in winkels, horeca en etalages. Deze versie van de BaiSpot is dimbaar. Gebruik daarvoor wel de juiste led-dimmer. Omgevingstemperatuur bereik: -20°C tot +40°C
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4206735 |
| Artikelnummer fabrikant | 143102 |
| EAN-code | 8714681431023 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | ES63 |
| Omschrijving | LED Spot ES63 GU10 DIM 6W (75W) 500lm 827 30D |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Lichtsterkte | 890 cd |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Reflector |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | GU10 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 63 mm |
| Lengte | 65 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 31 - 31 mA |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 6 - 6 W |
| Lichtstroom | 500 - 500 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 83 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Stralingshoek | 30 - 30 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.13 |
| Lampaanduiding | PAR20 |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 93 g |
| Afmeting verpakking | 63 x 63 x 77 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 28,88 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st