Bailey - LED-lamp - GU10 Colour BEE
Ons artikelnummer
4206765
Artikelnummer fabrikant
143243
Type nummer
GU10 Colour BEE
EAN-code
8714681432433
Nom. spanning
220 - 240 V
Spanningstype
AC
Lichtsterkte
40 cd
Kleurweergave-index
70-79
Lampvorm
Reflector
Productomschrijving
143243 LED PAR16 GU10 220V-240
Deze LED lamp wordt gebruikt om de traditionele halogeen lamp te vervangen en daarmee ruimtes feestelijk op te leuken. Denk hierbij aan horeca gelegenheden.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4206765 |
| Artikelnummer fabrikant | 143243 |
| EAN-code | 8714681432433 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | GU10 Colour BEE |
| Omschrijving | LED PAR16 GU10 220V-240V 7W Orange |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Lichtsterkte | 40 cd |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Lampvorm | Reflector |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Voet | GU10 |
| Kleur | Oranje |
| Diameter | 54 mm |
| Lengte | 51 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Lampvermogen | 7 - 7 W |
| Specifieke lichtstroom lamp | 21 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Kleur behuizing | Overig |
| Stralingshoek | 36 - 36 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 45 g |
| Afmeting verpakking | 50 x 50 x 60 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19,90 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st