Bailey - LED-lamp - GU10
Ons artikelnummer
4206772
Artikelnummer fabrikant
143307
Type nummer
GU10
EAN-code
8714681433072
Nom. spanning
220 - 240 V
Spanningstype
AC
Kleurweergave-index
70-79
Lampvorm
Reflector
Uitvoering glas/afdekking
Helder
Productomschrijving
143307 LED COLOUR PAR16 GU10 D
Deze PAR16 spot met een GU10 voet uit de BaiColour serie geeft gekleurd licht af in een stralingshoek van 50 graden. Deze serie lampen zijn dimbaar op een led dimmer. Raadpleeg onze dimmer lijst op de Bailey site. Wij raden de Bailey Wonderwall Led Dimmer aan. Omgevingstemperatuur bereik: -20°C tot +40°C.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4206772 |
| Artikelnummer fabrikant | 143307 |
| EAN-code | 8714681433072 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | GU10 |
| Omschrijving | LED Colour PAR16 GU10 DIM 5.5W Red 50D |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Lampvorm | Reflector |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | GU10 |
| Kleur | Rood |
| Diameter | 50 mm |
| Lengte | 61 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 26 - 26 mA |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 5.5 - 5.5 W |
| Lichtstroom | 52 - 52 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 9 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Stralingshoek | 50 - 50 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.62 |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 55 g |
| Afmeting verpakking | 51 x 51 x 66 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 24,60 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st