Bailey - LED-lamp - PAR16
Ons artikelnummer
4206673
Artikelnummer fabrikant
142761
Type nummer
PAR16
EAN-code
8714681427613
Nom. spanning
220 - 240 V
Spanningstype
AC
Lichtsterkte
950 cd
Kleurweergave-index
80-89
Lampvorm
Reflector
Productomschrijving
142761 LED ECOBASIC PAR16 GU10
Doordat deze low-budget lampen erg duurzaam zijn door hun lage verbruik en lange levensduur, zijn ze zowel ECOlogisch als ECOnomisch. Omgevingstemperatuur bereik: -20°C tot +40°C
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4206673 |
| Artikelnummer fabrikant | 142761 |
| EAN-code | 8714681427613 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | PAR16 |
| Omschrijving | LED Ecobasic PAR16 GU10 7W (75W) 520lm 830 38D |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Lichtsterkte | 950 cd |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Reflector |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Voet | GU10 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 50 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 60 - 60 mA |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Lampvermogen | 7 - 7 W |
| Lichtstroom | 520 - 520 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 74 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 38 - 38 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.14 |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 68 g |
| Afmeting verpakking | 51 x 51 x 65 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,50 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st