Bailey - LED-lamp - PAR16
Ons artikelnummer
4207802
Artikelnummer fabrikant
80100040756
Type nummer
PAR16
EAN-code
8714681407561
Nom. spanning
220 - 240 V
Spanningstype
AC
Lichtsterkte
650 cd
Kleurweergave-index
80-89
Lampvorm
Reflector
Productomschrijving
80100040756 LED ECOBASIC PAR16
Doordat deze low-budget lampen erg duurzaam zijn door hun lage verbruik en lange levensduur, zijn ze zowel ECOlogisch als ECOnomisch. Omgevingstemperatuur bereik: -20°C tot +35°C
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4207802 |
| Artikelnummer fabrikant | 80100040756 |
| EAN-code | 8714681407561 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | PAR16 |
| Omschrijving | LED Ecobasic PAR16 GU10 4.9W (50W) 350lm 830 38D |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Lichtsterkte | 650 cd |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Reflector |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Voet | GU10 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 50 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 43 - 43 mA |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Lampvermogen | 4.9 - 4.9 W |
| Lichtstroom | 350 - 350 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 70 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 38 - 38 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.14 |
| Lampaanduiding | PAR16 |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 80 g |
| Afmeting verpakking | 51 x 58 x 51 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,50 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st