Bailey - LED-lamp - Switch
Productomschrijving
145791 LED CORN SWITCH E40 54W
Duurzaamheid zit niet alleen in het vervangen van oude lichtbronnen naar een energiezuinigere variant, maar ook in het opnieuw gebruiken van reeds bestaande armaturen. Nog duurzamer is het wanneer men 9 verschillende uitvoeringen in 1 product combineert. Hierdoor bespaart men in transport en opslag. Het bijzondere aan de Switch serie is namelijk dat met het simpel verstellen van een switch het vermogen (54W, 63W of 80W) en de lichtkleur 3000K, 4000K of 5000K) kan veranderen. Dat is pas Smart en Green Thinking. Installatie: ontkoppel de ballast voor gebruik. AC 100-260V 50/60Hz. Brandstand: universeel. Alleen geschikt voor temperaturen tot 45°C binnenin de armatuur. Door oververhitting kan de led lichtbron snel defect raken. Derhalve niet geschikt voor gebruik in krappe armaturen of armaturen waar de reflector zich dicht tegen lichtbron bevindt. Aanbevolen om glas of bedekking van de armatuur af te halen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4207391 |
| Artikelnummer fabrikant | 145791 |
| EAN-code | 8714681457917 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | Switch |
| Omschrijving | LED Corn Switch E40 54W-80W 7300-11600lm 3000K-5000K |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 100 - 260 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | E40 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 130 mm |
| Lengte | 250 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP64 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 80 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 888 - 888 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 54 - 80 W |
| Lichtstroom | 7300 - 11600 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 145 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 5000 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 360 - 360 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM4 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 12000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1500 g |
| Afmeting verpakking | 140 x 140 x 295 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 222,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st