Bticino - Ruimtethermostaat (huishoudelijk, niet industrieel) - BTHS4451
Ons artikelnummer
2314472
Artikelnummer fabrikant
BTHS4451
Type nummer
BTHS4451
EAN-code
8012199800851
Model
Aan/Uit
Type voeding
Batterij
Aansluiting
Drie-vierdraads
Met ontvanger
Nee
Meetbereik onderwaarde
0 °C
Productomschrijving
BTHS4451 AXOLUTE ANTRACIET PROG THERMOSTAAT 3M
Axolute Antraciet dag/week programmeerbare thermostaat voor verwarming en airconditioning. Verlicht display. Voeding met batterijen 2x1.5V AA. Mogelijkheid voor aansluiting temperatuursonde en teleactivatie. Uitgang omschakelcontact 5(3)A. 3modules
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2314472 |
| Artikelnummer fabrikant | BTHS4451 |
| EAN-code | 8012199800851 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ruimtethermostaat (huishoudelijk, niet industrieel) |
| Merk | Bticino |
| Serie | Axolute |
| Type nummer | BTHS4451 |
| Omschrijving | Axolute Antraciet Prog thermostaat 3m |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Model | Aan/Uit |
| Type voeding | Batterij |
| Aansluiting | Drie-vierdraads |
| Met ontvanger | Nee |
| Meetbereik onderwaarde | 0 °C |
| Breedte | 65 mm |
| Meetbereik bovenwaarde | 40 °C |
| Opnemer extern | Ja |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Regelkarakteristiek | P |
| Verwarmen | Ja |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Koelen | Ja |
| Aantal uitgangen koeling | 1 |
| Differentiewaarde | 0.1 - 0.1 K |
| Differentie verstelbaar | Ja |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
| Met display | Ja |
| Bediening | Toets |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Type contact | Wisselcontact |
| Max. spanning contacten | 240 V |
| Max. contactbelasting | 5 A |
| Beschermingsgraad (IP-waarde) | 20 |
| Explosieveilig | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Hoogte | 48 mm |
| Diepte | 47 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Meetbereik | 0 - 40 °C |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 3 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,248 kg |
| Afmeting verpakking | 0,073 x 0,096 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 448,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st