Carlo Gavazzi - Capacitieve naderingsschakelaar - CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
Ons artikelnummer
1054552
Artikelnummer fabrikant
VC12RT92410M
Type nummer
CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
EAN-code
5709870007106
Lengte sensor
101 mm
Diameter sensor
32 mm
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Niet bondig
Schakelafstand
12 mm
Geschikt voor veiligheidsfunctie
Nee
Productomschrijving
VC12RT 924 10M 1XOM 24VAC/DC NIVEAUSCHAKELAAR CAP. 4-12MM
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1054552 |
| Artikelnummer fabrikant | VC12RT92410M |
| EAN-code | 5709870007106 |
| Artikelklasse (ETIM) | Capacitieve naderingsschakelaar |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | VC12RT |
| Type nummer | CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF |
| Omschrijving | CG CAP SEN Ø32,KUNST,4-12MM,N.BNDG,24 VAC/VDC REL,AFV 1s-10m,2M KAB |
| Land van Oorsprong | LT |
Technisch
| Lengte sensor | 101 mm |
| Diameter sensor | 32 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelafstand | 12 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Wisselcontact |
| Uitvoering schakeluitgang | Relaiscontact |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Type bekrachtiging | Overig |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder glad |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | B |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Voedingsspanning | 20.4 - 26.4 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Spanningstype | AC/DC |
| Schakelfrequentie | 5 Hz |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Met status-indicatie | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 310 g |
| Afmeting verpakking | 200 x 290 x 12 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 132,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st