Carlo Gavazzi - Capacitieve naderingsschakelaar - CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
Ons artikelnummer
1097059
Artikelnummer fabrikant
EC5525PPAP1
Type nummer
CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
EAN-code
5709870221731
Breedte sensor
35 mm
Hoogte van de sensor
15 mm
Lengte sensor
55 mm
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Niet bondig
Schakelafstand
25 mm
Productomschrijving
EC5525PPAP-1 SENSOR CAP 0808
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1097059 |
| Artikelnummer fabrikant | EC5525PPAP1 |
| EAN-code | 5709870221731 |
| Artikelklasse (ETIM) | Capacitieve naderingsschakelaar |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | EC55 |
| Type nummer | CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF |
| Omschrijving | CG CAP SEN KUNST,55X35X15,4-25MM,BDG 16MM,N.BDG 25MM,PNP-MK/VRBRK,CONN |
| Land van Oorsprong | LT |
Technisch
| Breedte sensor | 35 mm |
| Hoogte van de sensor | 15 mm |
| Lengte sensor | 55 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelafstand | 25 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Antivalent |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Type bekrachtiging | Overig |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | B |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 200 mA |
| Voedingsspanning | 10 - 40 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 40 V |
| Spanningstype | DC |
| Schakelfrequentie | 50 Hz |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Met status-indicatie | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 65 g |
| Afmeting verpakking | 110 x 118 x 32 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 120,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st