Carlo Gavazzi - Capacitieve naderingsschakelaar - CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
Ons artikelnummer
1097264
Artikelnummer fabrikant
EC3025TBAPL
Type nummer
CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
EAN-code
5709870217598
Lengte sensor
75.6 mm
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Niet bondig
Schakelafstand
25 mm
Geschikt voor veiligheidsfunctie
Nee
Uitvoering schakelelement
Antivalent
Productomschrijving
EC3025-TBAPL SENSOR CAPACITIEF
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1097264 |
| Artikelnummer fabrikant | EC3025TBAPL |
| EAN-code | 5709870217598 |
| Artikelklasse (ETIM) | Capacitieve naderingsschakelaar |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | EC30 |
| Type nummer | CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF |
| Omschrijving | CG CAP SEN M30,KUNST,4-25MM,2-DRD AC-NO+NC,N.BNDG,KAB |
| Land van Oorsprong | LT |
Technisch
| Lengte sensor | 75.6 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelafstand | 25 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Antivalent |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Type bekrachtiging | Overig |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | B |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 500 mA |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 20 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 20 - 250 V |
| Spanningstype | AC |
| Schakelfrequentie | 10 Hz |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Met status-indicatie | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 172 g |
| Afmeting verpakking | 107 x 173 x 35 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 119,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st