Carlo Gavazzi - Capacitieve naderingsschakelaar - CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
Ons artikelnummer
1131392
Artikelnummer fabrikant
ECH3010PPAT1
Type nummer
CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
EAN-code
5709870002361
Lengte sensor
57 mm
Diameter sensor
30 mm
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Niet bondig
Schakelafstand
15 mm
Geschikt voor veiligheidsfunctie
Nee
Productomschrijving
ECH3010PPAT-1 SENSOR CAP.M30
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1131392 |
| Artikelnummer fabrikant | ECH3010PPAT1 |
| EAN-code | 5709870002361 |
| Artikelklasse (ETIM) | Capacitieve naderingsschakelaar |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | ECH30 |
| Type nummer | CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF |
| Omschrijving | CG CAP SEN M30,TEFLON/RVS,4-15MM,PNP-NO+NC,N.BNDG,HOGE TEMP 180°C,CONN |
| Land van Oorsprong | LT |
Technisch
| Lengte sensor | 57 mm |
| Diameter sensor | 30 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelafstand | 15 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Antivalent |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Type bekrachtiging | Overig |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | B |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 200 mA |
| Voedingsspanning | 10 - 40 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 40 V |
| Spanningstype | DC |
| Schakelfrequentie | 0.3 Hz |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Met status-indicatie | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 241 g |
| Afmeting verpakking | 107 x 173 x 35 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 364,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st