Carlo Gavazzi - Capacitieve naderingsschakelaar - CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
Ons artikelnummer
1165293
Artikelnummer fabrikant
EC5525PPAP
Type nummer
CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
EAN-code
5709870217642
Breedte sensor
35 mm
Hoogte van de sensor
15 mm
Lengte sensor
55 mm
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Niet bondig
Schakelafstand
25 mm
Productomschrijving
EC5525PPAP SENSOR CAP
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1165293 |
| Artikelnummer fabrikant | EC5525PPAP |
| EAN-code | 5709870217642 |
| Artikelklasse (ETIM) | Capacitieve naderingsschakelaar |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | EC55 |
| Type nummer | CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF |
| Omschrijving | CG CAP SEN KUNST,55X35X15,4-25MM,BDG 16MM,N.BDG 25MM,PNP-MK/VRBRK,KAB |
| Land van Oorsprong | LT |
Technisch
| Breedte sensor | 35 mm |
| Hoogte van de sensor | 15 mm |
| Lengte sensor | 55 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelafstand | 25 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Antivalent |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Type bekrachtiging | Overig |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | B |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 200 mA |
| Voedingsspanning | 10 - 40 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 40 V |
| Spanningstype | DC |
| Schakelfrequentie | 50 Hz |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Met status-indicatie | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 170 g |
| Afmeting verpakking | 107 x 173 x 35 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 114,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st