Carlo Gavazzi - Capacitieve naderingsschakelaar - CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
Ons artikelnummer
1183457
Artikelnummer fabrikant
VC11RT23010M
Type nummer
CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
EAN-code
5709870007052
Lengte sensor
101 mm
Diameter sensor
32 mm
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Niet bondig
Schakelafstand
12 mm
Geschikt voor veiligheidsfunctie
Nee
Productomschrijving
VC11RT 230 10M 1XOM 230VAC NIVEAUSCHAKELAAR CAP. 4-12MM
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1183457 |
| Artikelnummer fabrikant | VC11RT23010M |
| EAN-code | 5709870007052 |
| Artikelklasse (ETIM) | Capacitieve naderingsschakelaar |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | VC11RT |
| Type nummer | CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF |
| Omschrijving | CG CAP SEN Ø32,KUNST,4-12MM,N.BNDG,230AC REL,OPK 1s-10m,2M KAB |
| Land van Oorsprong | LT |
Technisch
| Lengte sensor | 101 mm |
| Diameter sensor | 32 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelafstand | 12 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Wisselcontact |
| Uitvoering schakeluitgang | Relaiscontact |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Type bekrachtiging | Overig |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder glad |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | B |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Voedingsspanning | 195 - 265 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 195 - 265 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 195 - 265 V |
| Spanningstype | AC |
| Schakelfrequentie | 5 Hz |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Met status-indicatie | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 310 g |
| Afmeting verpakking | 200 x 290 x 12 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 153,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st