Carlo Gavazzi - Capacitieve naderingsschakelaar - CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
Brutoprijs
80,00
Carlo Gavazzi - Capacitieve naderingsschakelaar - CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
Ons artikelnummer
1620654
Artikelnummer fabrikant
CA18CAN12PA
Type nummer
CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF
EAN-code
5709870387789
Lengte sensor
70 mm
Diameter sensor
18 mm
Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor
Niet bondig
Schakelafstand
12 mm
Geschikt voor veiligheidsfunctie
Nee
Productomschrijving
CA18CAN12PA PROXIMITY SWITCH
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1620654 |
| Artikelnummer fabrikant | CA18CAN12PA |
| EAN-code | 5709870387789 |
| Artikelklasse (ETIM) | Capacitieve naderingsschakelaar |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | CA18 |
| Type nummer | CG BENADERINGSSCHAKELAAR CAPACITIEF |
| Omschrijving | CG CAP SENS M18 KUNST IP69K ECOLAB 0-12 INST.NIET BONDIG PNP NO+NC,KAB |
| Land van Oorsprong | LT |
Technisch
| Lengte sensor | 70 mm |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelafstand | 12 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakelelement | Antivalent |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/PNP |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Type bekrachtiging | Overig |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | B |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 200 mA |
| Voedingsspanning | 10 - 40 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 40 V |
| Spanningstype | DC |
| Schakelfrequentie | 50 Hz |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Met status-indicatie | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 150 g |
| Afmeting verpakking | 107 x 173 x 35 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 80,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st