Carlo Gavazzi - Niveauopnemer vloeistof - CG NIVEAU SENSOR CONDUCTIEF
Ons artikelnummer
1144165
Artikelnummer fabrikant
VNI4
Type nummer
CG NIVEAU SENSOR CONDUCTIEF
EAN-code
5709870006710
Uitgangssignaal
Overig
Meetmethode
Geleiding
Materiaal behuizing
Kunststof
Materiaal elektrodestaaf
Roestvaststaal (RVS)
Insteeklengte opnemer
1000 mm
Productomschrijving
VNI4 LEVEL SENSOR 4X1M NIVEAUSENSOR 4X RVS ISO.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1144165 |
| Artikelnummer fabrikant | VNI4 |
| EAN-code | 5709870006710 |
| Artikelklasse (ETIM) | Niveauopnemer vloeistof |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | VNI |
| Type nummer | CG NIVEAU SENSOR CONDUCTIEF |
| Omschrijving | CG NIVEAU PEN CONDUCTIEF NYLON 6 ISOL (POLYETHI) DRD 1.5'' 4 PENKABEL |
| Land van Oorsprong | LT |
Technisch
| Uitgangssignaal | Overig |
| Meetmethode | Geleiding |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal elektrodestaaf | Roestvaststaal (RVS) |
| Insteeklengte opnemer | 1000 mm |
| Model | Overig |
| Afleesbaar | Nee |
| Met display | Nee |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 90 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabellengte | 2 m |
| Externe elektronica nodig | Ja |
| Aansluitmaat | 1 1/2" (40) |
| Aansluiting | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Meetbereik | 0 - 1 m |
| Mediumtemperatuur (continu) | 0 - 90 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 800 g |
| Afmeting verpakking | 75 x 1003 x 55 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 128,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st