Carlo Gavazzi - Stroommeetwaarde-omvormer - CG STROOMTRANSFORMATOR ANALOOG UIT
Ons artikelnummer
1029612
Artikelnummer fabrikant
A8220100
Type nummer
CG STROOMTRANSFORMATOR ANALOOG UIT
EAN-code
5709870048420
Eindwaarde meetbereik stroom
100 A
Uitvoering analoge uitgang
4-20 mA
Configuratiefunctie geïntegreerd
Nee
Met schakeluitgang
Nee
Productomschrijving
A82-20-100 4-20MADC 100AAC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1029612 |
| Artikelnummer fabrikant | A8220100 |
| EAN-code | 5709870048420 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroommeetwaarde-omvormer |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | A82 |
| Type nummer | CG STROOMTRANSFORMATOR ANALOOG UIT |
| Omschrijving | CG STROOMMEETTRANSF.1-FASE.PRIMAIR.0-100AAC,SECUNDAIR.4-20mADC Ø27MM |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Eindwaarde meetbereik stroom | 100 A |
| Uitvoering analoge uitgang | 4-20 mA |
| Configuratiefunctie geïntegreerd | Nee |
| Met schakeluitgang | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 290 g |
| Afmeting verpakking | 68 x 95 x 20 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 176,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st