Carlo Gavazzi - Stroommeetwaarde-omvormer - CG STROOMTRANSFORMATOR ANALOOG UIT
Ons artikelnummer
1029615
Artikelnummer fabrikant
A822050
Type nummer
CG STROOMTRANSFORMATOR ANALOOG UIT
EAN-code
5709870048437
Eindwaarde meetbereik stroom
50 A
Uitvoering analoge uitgang
4-20 mA
Configuratiefunctie geïntegreerd
Nee
Met schakeluitgang
Nee
Productomschrijving
A82-20-50 4-20MADC 50AAC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1029615 |
| Artikelnummer fabrikant | A822050 |
| EAN-code | 5709870048437 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroommeetwaarde-omvormer |
| Merk | Carlo Gavazzi |
| Serie | A82 |
| Type nummer | CG STROOMTRANSFORMATOR ANALOOG UIT |
| Omschrijving | CG STROOMMEETTRANSF.1-FASE.PRIMAIR.0-50AAC,SECUNDAIR.4-20mADC Ø27MM |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Eindwaarde meetbereik stroom | 50 A |
| Uitvoering analoge uitgang | 4-20 mA |
| Configuratiefunctie geïntegreerd | Nee |
| Met schakeluitgang | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 270 g |
| Afmeting verpakking | 68 x 95 x 20 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 176,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st